לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 072-33-80-366

עורך דין מקרקעין מומלץ

עורך דין מקרקעין מומלץ יבטיח השלמה מוצלחת של עסקת נדל”ן

עסקאות מקרקעין נחשבות בכל העולם לעסקאות מורכבות יחסית אשר בהן מחליפים ידיים סכומי כסף גדולים. בישראל עסקאות מקרקעין הן מורכבות במיוחד, זאת בעיקר משום שרוב האדמות מצויות בבעלות המדינה וזכויות השימוש בהן נמסרות בדרך של חכירה רבת שנים (“חכירה לדורות”) מאת מנהל מקרקעי ישראל.
אמנם, מאז תחילת האלף השלישי ניכרת מגמה של העברת קרקעות ממנהל מקרקעי ישראל לבעלות פרטית, בדרך של רישומן בטאבו על שם חוכריהן, אולם עדיין המצב בישראל הוא ייחודי. לשם השוואה: בישראל כ80% מן הקרקעות הן בבעלות המדינה ורק כ20% בבעלות פרטית, באוסטרליה, למשל, המצב הפוך בדיוק, רק 20% מן הקרקעות שייכות למדינה ו80% בבעלות אזרחים פרטיים ותאגידים.

לאור מורכבותן של עסקאות מקרקעין וסכומי הכסף הגדולים המעורבים בהן חשוב מאוד להיעזר בבעלי מקצוע בעת שאנו מבקשים לרכוש או למכור נדל”ן. עורך דין מקרקעין מומלץ יוכל להעניק לנו את הליווי שאנו זקוקים לו כדי להבטיח ניהול חלק של העסקה על כל שלביה עד להשלמתה המוצלחת תוך הבטחת כל האינטרסים שלנו.
בעלי מקצוע נוספים אשר אולי נזדקק לשירותיהם הם שמאי מקרקעין (להערכת שווי הנכס) ומהנדס בניין (לספק חוות דעת מקצועית אובייקטיבית על מצב הנכס), עורך דין מקרקעין המלווה את ההליך מטעמנו וודאי ימליץ על כך אם וכאשר יתעורר הצורך.

משרד עורכי דין “בנימיני – דבש” מתמחה גם בתחום דיני המקרקעין. במשרדנו עורכי דין להם ידע עצום ובאמתחתם ניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין משלל סוגים. אם גם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין מקרקעין מומלץ הרשו לנו להציע לכם לפנות אלינו, נשמח להעניק גם לכם שירות משפטי איכותי ומסור.

שועלי קרבות וותיקים מתחום הנדל”ן יעידו – אין לוותר על שירותיו של עורך דין מקרקעין מומלץ!

טבעי שמי שאינו מנוסה במעורבות בעסקאות נדל”ן (בין אם כקונה או כמוכר) לא יעלה על דעתו לוותר על שירותיו של עורך דין מקרקעין מומלץ. אולם ישנם מי שסבורים שאם יצברו ניסיון ולאחר שישלימו מספר עסקאות נדל”ן הם יוכלו לחסוך בהוצאות ולשמור בעצמם על האינטרסים שלהם אל מול הצד שמנגד עד להשלמת העסקה. דווקא מי שמכירים לפני ולפנים את תחום ההשקעה בנדל”ן יהיו הראשונים להזהיר מפני ביצוע עסקת מקרקעין ללא ליווי משפטי מקצועי.
די אם נבחן אפילו רק את נושא המיסוי בלבד, מי שקונה ומי שמוכר נדל”ן נדרש לשלם לקופת המדינה מני מיסים, היטלים ואגרות. עורך דין מקרקעין מומלץ ידע למצות כל אפשרות להשיג פטורים מלאים או לפחות חלקיים מתשלומים כגון אלה.
משרד עורכי דין “בנימיני – דבש” מתמחה גם בתחום דיני מקרקעין, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה מתחום זה. נשמח לחלוק איתכם מן הידע העצום שברשותנו, לייעץ ובמידת הצורך להעניק גם לכם ליווי משפטי מעולה אשר יבטיח השלמת העסקה ללא תקלות ובאופן המיטבי עבורכם.

כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

הישארו מעודכנים!

הרשמו לקבלת עדכונים חמים

  • youtube
  • gplus
  • fb

תביעה להגדלת מזונות

חשוב לשמור על הילדים! תשלום מזונות לילדים הוא חובה. גברים שתשלום מזונות ילדים קשה להם משתמטים מהתשלום. המוסד לביטוח לאומי מעביר לאישה את דמי המזונות […]

צוואות וירושות

שלא נדע: למה חשוב לעשות צוואה? צוואה היא אחת הדרכים להסדרת חלוקת רכוש לאחר פטירת החותם. צוואות וירושות הן חלק מעבודת עורך הדין. עו”ד צוואות […]

עורך דין לדיני משפחה

מה קורה כשצריך את בין הדין לענייני המשפחה? בית המשפט לדיני משפחה נפתח בעקבות הלחץ הגדול והגובר על בתי המשפט בארץ. התורים הארוכים הצריכו הפרדה […]

עו”ד ידועים בציבור

האם לידועים בציבור יש את אותן הזכויות כמו לנשואים רגילים? יש בארץ מספר רב של אזרחים שאינם יכולים לבוא בברית נישואין ברבנות זאת בגלל סיבות […]