לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 072-33-80-366

עורך דין ידועים בציבור

מה היא המשמעות של בחירת עורך דין ידועים בציבור? מה הן ההשלכות של ידועים בציבור אשר מעוניינים להיפרד? איך ניתן לטפל בנושא ההיפרדות בצורה הנכונה ביותר? מי בצוות המקצועי של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

כיום במדינת ישראל וכמו כן בעולם כולו ניתן למצוא יותר ויותר זוגות החיים יחדיו מבלי שעברו את מסלול הנישואין הידוע והמוכר. רבים וטובים מכירים כיום ביתרונות של החיים תחת קורת גג אחת או בזוגיות כזו או אחרת ללא חתונה כדת וכדין על כל המשמעויות של כך. אולם עם זאת מגלים אותם זוגות המוכרים כידועים בציבור כי הליך הפרידה הוא לעיתים עשוי להיות מורכב יותר דווקא משום העובדה כי אין ביניהם הסכם או ברית נישואים.

המורכבות יכולה להיות מעצם הגדרתם של הזוגות החיים בזוגיות. מעמד זה של ידועים בציבור הוא נכון כאמור לזוגות אשר ניתן להוכיח כי הם חיים חיי זוגיות לאורך פרק זמן ממושך. עורך דין ידועים בציבור המומחה לטיפול במקרים כגון אלו הוא ללא ספק הכתובת הנכונה והיחידה על מנת לנהל נכון את הליך הפרידה.

עורך דין ידועים בציבור ידע להוכיח אם אכן הזוג עומד בכל הקריטריונים המגדירים אותו כך. שכן מחלוקות בסוגיה זו מונעות מידי פעם את החלוקה של הרכוש המשותף שהצטבר.

מחפשים עורך דין לדיני משפחה? איך תמצאו את העורך דין הראוי ביותר?

חשוב מאוד לדעת ולהבין כי על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר אין להתפשר בסוגיית עורך דין לדיני משפחה אשר ילווה את התהליך וינהל אותו. מן הצד שכנגד יעמוד לוודאי עורך דין או צוות מקצועי אשר יעשה את המיטב על מנת להשיג את ההסכם הטוב ביותר. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש יש וותק רב והצלחות רבות הרשומות של שמו של המשרד.

עורך דין לגירושים? אילו עוד תחומי עיסוק במשרד זה?

במשרד עורכי הדין בנימיני דבש ניתן למצוא את שירותיו של עורך דין לגירושים וכמו כן צוות מסייע מעולה. מעבר לכך משרד עורכי הדין בנימיני דבש מטפל גם בענייני צוואות וירושות, דיני מקרקעין, המעמד האישי ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גישור לפני גירושין

כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

הישארו מעודכנים!

הרשמו לקבלת עדכונים חמים

  • youtube
  • gplus
  • fb

תביעה להגדלת מזונות

חשוב לשמור על הילדים! תשלום מזונות לילדים הוא חובה. גברים שתשלום מזונות ילדים קשה להם משתמטים מהתשלום. המוסד לביטוח לאומי מעביר לאישה את דמי המזונות […]

צוואות וירושות

שלא נדע: למה חשוב לעשות צוואה? צוואה היא אחת הדרכים להסדרת חלוקת רכוש לאחר פטירת החותם. צוואות וירושות הן חלק מעבודת עורך הדין. עו”ד צוואות […]

עורך דין לדיני משפחה

מה קורה כשצריך את בין הדין לענייני המשפחה? בית המשפט לדיני משפחה נפתח בעקבות הלחץ הגדול והגובר על בתי המשפט בארץ. התורים הארוכים הצריכו הפרדה […]

עו”ד ידועים בציבור

האם לידועים בציבור יש את אותן הזכויות כמו לנשואים רגילים? יש בארץ מספר רב של אזרחים שאינם יכולים לבוא בברית נישואין ברבנות זאת בגלל סיבות […]