לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 072-33-80-366

הקטנת מזונות

כל מי שחווה את חווית הגירושים יודע כי מעבר לפרידה מבן או בת הזוג ישנו משבר אישי גדול ביותר. יש כאמור את היוצאים מן הכלל אשר הגירושים נוגעים בהם פחות מסיבות כאלו ואחרות. אולם לרוב הזוגות המתגרשים השבר הכלכלי, הנפשי והאישי הוא משמעותי ביותר. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי היערכות מוקדמת וטיפול מקצועי בכל עניין הגירושים יוכל בהחלט להקל על המעבר ממצב של אדם בסטטוס נשוי או בזוגיות, לשלב הבא בחייו.

מה היא הדרך הנכונה והמהירה ביותר הקטנת מזונות? האם ניתן הקטין את גובה המזונות? איך בוחרים את הצוות המקצועי אשר יטפל בענייני הגירושים שלכם? מה היא המיוחדות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

הקטנת המזונות היא אחת ההקלות המשמעותיות והחשובות ביותר. נכון להיום בעיקר הגברים נוטלים את נטל המזונות על גבם, למרות שישנם מקרים בהם נטל המזונות הוא על האישה. מצד אחד הצורך לספק את כל הצרכים של הילדים שלכם ומן הצד השני הצורך לנהל חיים כלכליים מאוזנים ולדאוג לעתיד. אין ספק כי לאחר בחינה מדוקדקת של המצב החדש שנוצר, הקטנת מזונות זה עניין שיש לשקול אותו מחדש. ממש לשם כך חשוב מאוד כי יעמדו לצדכם טובי עורכי הדין בתחום.

הקטנת מזונות ילדים היא אפשרית. לאורך השנים יכולים לחול שינויים כאלו ואחרים אשר מחייבים את התאמת תשלום המזונות למצבו של האב, האם, למצב בריאותם, למצבו של הילד וכו’.

חושבים על הגדלת מזונות? פנו אל משרד עורכי הדין בנימיני דבש!

כמו שניתן להפחית את גובה המזונות גם הגדלת מזונות היא על הפרק. למשרד עורכי הדין בנימיני דבש ניסיון רב וכמו כן הצלחות רבות בקרב גברים ונשים בהליכי גירושים וההתנהלות שלאחר מכן. ייצוג בבתי הדין, ליווי, גישור וכו’. משרד בוטיק זה מקדם את עניינכם באחריות ובאדיבות לאורך כל בדרך.

תביעת מזונות? מה עוד במשרד עורכי דין זה?

מבחר גדול ומרשים ביותר של שירותים לטובת הלקוחות המרוצים של המשרד. טיפול בדיני מקרקעין, תביעת מזונות, דיני ירושות וצוואות ועוד. יחס אישי ומקצועי לשביעות רצון מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין ידועים בציבור

כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

הישארו מעודכנים!

הרשמו לקבלת עדכונים חמים

  • youtube
  • gplus
  • fb

תביעה להגדלת מזונות

חשוב לשמור על הילדים! תשלום מזונות לילדים הוא חובה. גברים שתשלום מזונות ילדים קשה להם משתמטים מהתשלום. המוסד לביטוח לאומי מעביר לאישה את דמי המזונות […]

צוואות וירושות

שלא נדע: למה חשוב לעשות צוואה? צוואה היא אחת הדרכים להסדרת חלוקת רכוש לאחר פטירת החותם. צוואות וירושות הן חלק מעבודת עורך הדין. עו”ד צוואות […]

עורך דין לדיני משפחה

מה קורה כשצריך את בין הדין לענייני המשפחה? בית המשפט לדיני משפחה נפתח בעקבות הלחץ הגדול והגובר על בתי המשפט בארץ. התורים הארוכים הצריכו הפרדה […]

עו”ד ידועים בציבור

האם לידועים בציבור יש את אותן הזכויות כמו לנשואים רגילים? יש בארץ מספר רב של אזרחים שאינם יכולים לבוא בברית נישואין ברבנות זאת בגלל סיבות […]