לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 072-33-80-366

גישור לגירושין

מה היא הדרך הבטוחה ביותר להבטיח עתיד טוב יותר לעצמכם לאחר הליך גירושין מבן או בת הזוג? מה היא המשמעות של הליך גישור לגירושין? איך בוחרים את משרד עורכי הדין המתאים ביותר עבורכם? מה היא הייחודיות של משרד עורכי הדין בנימיני דבש?

אין ספק כי אחד הרגעים הקשים ביותר עבור רבים וטובים הוא רגע הפרידה. לצערנו במדינת ישראל ישנם כיום יותר ויותר תיקים הנערמים על שולחנות בתי הדין השונים העוסקים בענייני גירושין. אנשי מקצוע רבים עוסקים במחקרים על גבי מחקרים לגבי התעצמות תופעת הגירושין. דבר אחד בטוח, כל אחד מהצדדים רוצה לסיים את התהליך כך שהוא יוכל לצאת לחיים חדשים במצב טוב יותר, מכל הבחינות, ולהבטיח לעצמו עתיד ורוד יותר.

במקרים רבים גישור לגירושין הוא הפתרון הטוב ביותר לצד כזה או אחר או לשני הצדדים גם יחד. במקרה של גישור לגירושין חשוב מאוד לדעת ולהכיר את ההשלכות של תהליך זה. לשם כך מוטב להתקשר עם משרד עורכי הדין בנימיני דבש המומחים להליכי גישור בין המתגרשים.

חשוב מאוד לדעת כי המקרה של גירושים כאשר מדובר בזוג ללא ילדים העסק עשוי להיות פשוט יותר. חלוקת הרכוש ושאר האלמנטים אשר יש לטפל בהם יבחנו לעומק על מנת להבטיח כי אותו הליך גישור בגירושין יצליח ויהיה מקובל על כל הצדדים. במקרה של זוג עם ילדים ישנם אלמנטים רבים נוספים אשר יש לטפל בהם כמו מזונות, משמורת ועוד.

ייעוץ גירושין? אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר!

לפעמים מילה נכונה במקום הנכון יכולה לשנות את תמונת המצב ולהבטיח לכם עתיד הרבה יותר טוב. ממש לשם כך חשוב מאוד לקבל את אותו ייעוץ גירושין מאנשי המקצוע המעולים ביותר. משרד עורכי הדין בנימיני דבש רכש לאורך השנים הרבה מאוד ניסיון וכמו כן הרבה מאוד ידע.

תביעת כתובה? מה עוד במשרד עורכי הדין בנימיני דבש?

משרד עורכי דין זה עוסק במגוון רחב של נושאים ותחומים וביניהם ניתן למצוא טיפול בכל נושא תביעת כתובה, מזונות אישה, אלימות במשפחה ועוד. אמינות ואחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הסכם ממון בין בני זוג

כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

הישארו מעודכנים!

הרשמו לקבלת עדכונים חמים

  • youtube
  • gplus
  • fb

תביעה להגדלת מזונות

חשוב לשמור על הילדים! תשלום מזונות לילדים הוא חובה. גברים שתשלום מזונות ילדים קשה להם משתמטים מהתשלום. המוסד לביטוח לאומי מעביר לאישה את דמי המזונות […]

צוואות וירושות

שלא נדע: למה חשוב לעשות צוואה? צוואה היא אחת הדרכים להסדרת חלוקת רכוש לאחר פטירת החותם. צוואות וירושות הן חלק מעבודת עורך הדין. עו”ד צוואות […]

עורך דין לדיני משפחה

מה קורה כשצריך את בין הדין לענייני המשפחה? בית המשפט לדיני משפחה נפתח בעקבות הלחץ הגדול והגובר על בתי המשפט בארץ. התורים הארוכים הצריכו הפרדה […]

עו”ד ידועים בציבור

האם לידועים בציבור יש את אותן הזכויות כמו לנשואים רגילים? יש בארץ מספר רב של אזרחים שאינם יכולים לבוא בברית נישואין ברבנות זאת בגלל סיבות […]