לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או
התקשרו 072-33-80-366

ייעוץ גירושין

ברוב המקרים פירוק נישואים הוא עניין לא קל בלשון המעטה. זוגות הבוחרים להתגרש מגיעים להחלטה זו לאחר שמערכת יחסים שהחלה באהבה ורצון לבנות חיים משותפים עלתה על שרטון והפכה מקור לתחושות חוסר סיפוק אם לא סבל של ממש. לא פעם מגיעים הצדדים לתחילת הליך הגירושין עצמו כשהם טעונים רגשות תסכול ואפילו זעם.

אחד מתפקידיו של עורך דין גירושין הוא להעניק ייעוץ גירושין שמטרתו לאפשר ביצוע בחירות מושכלות יותר תוך נטרול סערת הרגשות.

כמשרד עורכי דין המתמחה בהענקת ליווי וייצוג משפטי למתגרשים אנו מכירים היטב את המצוקות האופייניות, החששות, חוסר הוודאות, העומס הרגשי והקשיים הגשמיים הפוקדים את מי שעומדים בפני הליך גירושין ומי שכבר מצויים באיבו.

לפני שפונים לפתוח תיק גירושין

בישראל מוכרת תופעה של בני זוג הממהרים לפתוח תיק גירושין בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני דווקא, ולו רק כדי לקבוע באלו מן הערכאות יתנהל הליך הגירושין. 

דעה רווחת היא שלנשים עדיף לפנות לבית המשפט לענייני משפחה ואילו גברים ייטב להם אילו תיק הגירושין יימסר לידי בית הדין הרבני. חשוב מאוד להבין כי במציאות הדברים מורכבים בהרבה. רק עורך דין גירושין, כבעל מקצוע לו הידע והניסיון הדרושים ,ידע להעניק יעוץ גירושין במסגרתו ימליץ גם בכל הקשור לבחירת הערכאה והמועד לפתיחת תיק גירושין או הגשת תביעת גירושין.

מקצועי, יעיל וללא התחייבות

מי שחוששים מכך שהם עומדים בפני גירושין ובוודאי מי שכבר יודעים זאת בוודאות צפויים למצוא ערך רב בקבלת סיוע משפטי חינם גירושין ממשרד עורכי דין המציע שירות כזה או מגוף אחר כגון מוסד אקדמי או ארגוני זכויות נשים / גברים. 

מי ששוקלים לפנות לקבלת ייעוץ משפטי שכזה חשוב שיעמדו על טיב הייעוץ שיקבלו ויתייחסו אליו בהתאם. כך למשל אין לסמוך במידה זהה על ייעוץ שניתן מאת עורך דין גירושין ותיק ומנוסה ועל יעוץ שנתקבל ממתנדבת בארגון סיוע שאין לה הכשרה משפטית והתמיכה שהיא מוסמכת להעניק היא רגשית בעיקרה.

לאור היקף תופעת הגירושין בישראל לא קשה למצוא משרד עורכי דין משפחה המציע ייעוץ משפטי ראשוני חינם בנושא גירושין. חשוב מאוד לוודא שהייעוץ הניתן הוא ברמה גבוהה ונמסר באופן מלומד ולא כלאחר יד.

משרדנו מתמחה בהענקת ליווי משפטי מסור ואיכותי למי שמצויים בהליך גירושין. אנו נדע לייעץ לכם באופן שלא רק יאפשר לכם לבחור את דרכיכם בקפידה אלא גם יסייע לכם לשמור על יציבות רגשית ומוכנות מרבית לכל העומד לבוא. 

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה הנוגעת לגירושין, נשמח לייעץ ולאפשר לכם ליהנות מניסיוננו ומן הידע העצום שברשותנו. במידת הצורך תוכלו גם אתם לקבל מאיתנו ייצוג משפטי מסור מן הרמה הגבוהה ביותר.

כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

הישארו מעודכנים!

הרשמו לקבלת עדכונים חמים

  • youtube
  • gplus
  • fb

תביעה להגדלת מזונות

חשוב לשמור על הילדים! תשלום מזונות לילדים הוא חובה. גברים שתשלום מזונות ילדים קשה להם משתמטים מהתשלום. המוסד לביטוח לאומי מעביר לאישה את דמי המזונות […]

צוואות וירושות

שלא נדע: למה חשוב לעשות צוואה? צוואה היא אחת הדרכים להסדרת חלוקת רכוש לאחר פטירת החותם. צוואות וירושות הן חלק מעבודת עורך הדין. עו”ד צוואות […]

עורך דין לדיני משפחה

מה קורה כשצריך את בין הדין לענייני המשפחה? בית המשפט לדיני משפחה נפתח בעקבות הלחץ הגדול והגובר על בתי המשפט בארץ. התורים הארוכים הצריכו הפרדה […]

עו”ד ידועים בציבור

האם לידועים בציבור יש את אותן הזכויות כמו לנשואים רגילים? יש בארץ מספר רב של אזרחים שאינם יכולים לבוא בברית נישואין ברבנות זאת בגלל סיבות […]